Grafik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1000 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Ak sa s týmito slovami dokonale stotožňujete, ste na dobrej ceste patriť k nám :) Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca. Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže. Bavia Vás médiá? Sme vydavateľstvo a do nášho portfólia titulov patria napr. EVITA, ČAROVNÉ Slovensko, Téma, Eurotelevízia, Stratégie, Hospodárske noviny. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás to oslovilo, neváhajte a napíšte nám! V médiách sa nudiť nebudete. :)

Náplň práce:
úprava fotografií
kontrola inzercie
zalamovanie časopiseckých strán
zapracovávanie zmien do textov po korektúre
tvorba grafických návrhov rôznych typov: katalógy, letáky, inzercia, bannery, billboardy, logá...
kontrola a príprava podkladov do tlače
úprava fotografií;

Ide o office prácu v Bratislave. Sme partička približne 40-tich skvelých kolegov.
Pozri, kto naozaj sme: www.mafraslovakiaprint.sk

Všetky pracovné pozície sú pre nás rovnako dôležité uvedomujúc si silu kolektívu. Naši zamestnanci majú u nás možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania. Prácou v našej spoločnosti získate možnosť pracovať so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére. Naša neformálna firemná kultúra vytvára predpoklad pre pestovanie pracovných vzťahov a umožňuje sa nám stretávať na rôznych spoločných akciách a podujatiach aj mimo pracovného času.

Ponúkame Vám zaujímavé nefinančné benefity, ako:
- ovocný deň 1x do týždňa;
- priestor na sebarozvoj (Nie je dôležité len to, čo viete, ale aj to, čo vedieť chcete!). U nás na pravidelnej báze: knihy, interné vzdelávanie a iné;
- firemné teambuildingové aktivity (športový deň, vianočný večierok a.i.);
- firemné raňajky.

Poskytujeme ďalší balík firemných benefitov:
- Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie;
- program "nájdi svojho kolegu";
- sickday;
- jazykové vzdelávanie hradené zamestnávateľom;
- služobný mobilný telefón;
- a odborné školenia a osobnostný rozvoj;
- ... a mnoho ďalších benefitov. :-)

Ak je toto pravé orechové pre Vás, tešíme sa na Vaše CV. Veríme, že sa vidíme. :)
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafické, grafické, umelecké

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- základné skúsenosti s elektornickým publikovaním;
- prax v magazíne / na obdobnej pozícií podmienkou;
- kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku;
- samostatnosť, zodpovednosť a stresová odolnosť;
- systematická práca a presnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
- logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 3804107  Megjelentetés dátuma: 3.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac