Referent obchodu

mlyn Trebišov, Cukrovarská 2, Trebišov
Miesto práce
Trebišov
Mzdové podmienky (brutto)
základná mesačná mzda od 600 € brutto + 20% prémie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijíma objednávky od zákazníkov a vedie ich evidenciu, ktoré komunikuje na jednotlivé úseky výroby
• Komunikuje so zákazníkmi ohľadom objednávok a pohľadávok
• Vyhotovuje dodacie listy a faktúry na zákazníkov a vedie ich evidenciu
• Vybavuje reklamácie a vedie ich evidenciu
• Vyhotovuje týždenné prehľady zákazníkov
• Vyhotovuje prevody medzi mlynmi a pekárňami v skupine
• Vyhotovuje príjemky za múky
• Vyhotovuje dobropisy a ťarchopisy zákazníkom
• Objednávky, príjem , evidencia výrobných obalov
• Objednávky, príjem, evidencia pšenice
• Spracováva mesačné uzávierky za expedíciu
• Vykonáva archiváciu dokladov podľa platných smerníc
• Spracováva týždenné a mesačné prehľady a reporty podľa jednotlivých zákazníkov

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti potravinárskeho priemyslu hľadá dynamického kolegu do tímu na mlyne v Trebišove. Kandidátom ponúkame:
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny PENAM SLOVAKIA
- možnosť odborného rastu, vzdelávanie, školenia
- ústretový kolektív
- zamestnanecké zľavnené lístky pre nákup produktov spoločnosti
- zvýhodnené PZP a havarijné poistenie pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov a pod.

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax v oblasti odbytu v potravinárskom podniku je výhodou,
- komunikatívna osobnosť s prirodzenou autoritou,
- silné organizačné schopnosti a samostatnosť,
- zodpovedný prístup a zmysel pre detail,
- znalosť SAP podmienkou

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 3778934  Megjelentetés dátuma: 18.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mesačná mzda od 600 € brutto + 20% prémie + odmeny