Technológ

Miesto práce
Štúrova 74/138, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základný mesačný plat brutto od 700 € + 20% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predkladá návrhy opatrení k zlepšeniu kvality v rozsahu jeho riadených činností.
• Kontroluje dodržiavanie technologických postupov, vykonáva tvorbu, správu a kontrolu dodržiavania receptúr.
• Zabezpečuje tvorbu a aktualizáciu technologickej dokumentácie.
• Spolupracuje na vývoji a zavádzaní nových výrobkov.
• Spracováva informácie o zložení výrobkov pre obchodný úsek a marketing.
• Vyhodnocuje senzorickú kvalitu výrobkov.
• Spolupracuje na tvorbe obalov.
• Spravuje technické špecifikácie surovín.
• Spravuje technické špecifikácie výrobkov ako vlastných tak i privátnych značiek.

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte mailom.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické, systémové a procesné schopnosti
- schopnosť pracovať pod tlakom
- schopnosť prevziať zodpovednosť a byť dôsledný
- tímový hráč, ochota učiť sa nové veci
- prax na pozícii technológ v potravinárskej výrobe vítaná
- znalosť AJ výhodou (nie podmienkou)
- znalosť SAP (výhodou)

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 3667903  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný mesačný plat brutto od 700 € + 20% prémie