Špecialista výroby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 630 EUR/mesiac, dochádzkový bonus, prémie do 20 % základnej mzdy, príplatky nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výstupná kontrola výrobkov.,
Kontrola normovanej a skutočnej spotreby surovín a obalov.,
Sumarizácia výroby za mesiac v kg a v eurách.,
Kontrola a nahrávanie noriem.,
Spracovávanie podkladov produkcie odpadu a strúhanky.,
Kontrola príjmu surovín a obalov z hlavného skladu.,
Vytváranie podkladov a tlač etikiet.

Možnosť zvýhodneného nákupu vlastných výrobkov v podnikovej predajni, benefity sociálneho programu spoločnosti.

Ústretový kolektív. Dvojzmenná prevádzka, práca aj každý druhý víkend.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívna, flexibilná osobnosť
schopnosť tímovej práce
ochota učiť sa nové systémy práce

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tünde Kaiserová
Tel.: +421907750132
E-mail: poslať životopis
ID: 3382322  Megjelentetés dátuma: 1.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 630 EUR/mesiac, dochádzkový bonus, prémie do 20 % základnej mzdy, príplatky nad rámec ZP