Špecialista technického nákupu

Miesto práce
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zavádza a zabezpečuje proces výberových konaní v určenej oblasti ( strojnotechnologické zariadenia, investičné celky, stavebné práce, opravy, údržba, služby ... ),
• riadi, realizuje, administruje a vyhodnocuje konkrétne výberové konania na základe zadaní,
• zodpovedá za dodržovanie procesov výberových konaní v súlade s internými predpismi a legislatívou,
• vykonáva pravidelný týždenný reporting a plánovanie, vyčísľuje dopad cenových zmien atď.,
• spolupracuje s materskou a sesterskými spoločnosťami v CZ, SR a HU ako i centrálou koncernu na výmene informácií a realizácii spoločných výberových konaní.

- práca v medzinárodnej potravinárskej spoločnosti
- ústretový kolektív
- možnosť kariérneho rastu

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Životopisy zasielané poštou nebudú do výberu zaradené.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a. s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/ 2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Prijmite naše ospravedlnenie, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, žiaľ nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti pri inej pracovnej pozícii.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax min. 3 roky na podobnej pozícii
- Anglický prípadne Nemecký jazyk na bežnej komunikačnej úrovni výhodou
- vedenie motorového vozidla sk. B
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť, kreativita
- flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť
- technické a analytické myslenie a dôraz na dôslednosť
- skúsenosti s programom SAP výhodou

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 2798199  Megjelentetés dátuma: 6.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou