Referent spracovania objednávok

Pekáreň Bratislava
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacCelková hrubá mzda minimálne 1 000 € po zaučení a v závislostí od skúseností a praxe kandidáta. Celková hrubá mzda je tvorená zo základnej mzdy a prémí vo výške 10 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a spracovanie objednávok. Spracovanie požiadavky na výrobu. Evidencia dodacích listov a podkladov pre fakturáciu.

Zamestnaj sa s nami a užívaj si výhody, ktoré prinášame našim zamestnancom:
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- istota a dlhodobé zamestnanie,
- stabilný príjem,
- trainee program,
- príspevok na zdravú stravu a pitný režim,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- firemné/športové akcie pre zamestnancov a ich rodiny,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok pri nepredvídateľných, náročných životných situáciách,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- adaptačný program s garantom, ktorý Ťa zaškolí a prevedie našim pekárenským svetom
- zľava na nákup automobilov,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Miesto výkonu práce PENAM SLOVAKIA a. s., prevádzka Bratislava, Budatínska 36, 851 05 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

objednávky, fakturácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívna, flexibilná osobnosť
schopnosť tímovej práce
ochota učiť sa
ovládanie IS SAP výhodou

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

ID: 2646409  Megjelentetés dátuma: 18.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac