Upratovač/ka Pezinok

CLEANLUX spol. s r.o.

Miesto práce
Ignáca Gešaja 9, 90028 Zálesie, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Cleanlux hľadá upratovačku kancelárskych priestorov v Pezinku (Šenkvická cesta) na poobedné upratovanie kancelárskych priestorov od 16:00 - 19:30 hod, pon-piatok. Požadujeme skúsenosti v obore, slušné vystupovanie, zmysel pre detail, čistý register trestov, komunikatívnosť.

Práca v príjemnom kolektíve
Nadštandardné finančné ohodnotenie

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom, vždy uvedťe telefonický kontakt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme moderná a stabilná spoločnosť poskytujúca kvalitný upratovací servis pre firemných klientov na báze dlhoročnej spolupráce. Služby podľa medzinárodných štandardov pre slovenské aj zahraničné spoločnosti v Bratislave a okolí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2820064  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou