Servisný technik

CLEANING spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.7.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis strojov a zariadení pre práčovne a čistiarne v rámci celej SR.

Služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu na e-mail.
Osobný pohovor v sídle spoločnosti v dohodnutom termíne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Časová flexibilita
Ochota cestovať
Príjemné vystupovanie pri kontakte s klientom

CLEANING - všetko pre pranie, čistenie a hygienu

Spoločnosť CLEANING ponúka už 32 rokov komplexné dodávky a služby pre prevádzky práčovní a čistiarní.
Zabezpečujeme pre svojich zákazníkov najširší a ucelený sortiment kvalitných, spoľahlivých a cenovo dostupných výrobkov a odborných služieb a servisu.

• sme moderná, flexibilná a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť
• máme spoľahlivý tím odborníkov so skúsenosťami zo stoviek realizácií
• sme najväčší dodávateľ v odbore, s najväčším počtom dodaných strojov a s najväčším obratom (zdroj Finstat)
ID: 3530086  Megjelentetés dátuma: 15.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200