Objektový vedúci - manažér upratovania

CLEANEX CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o pridelené objekty-pravidelné čistiace služby a nárazové práce
-organizácia zamestnancov
-komunikácia s klientom, zamestnancami a vedením spoločnosti
-dohľad nad výkonom upratovacích služieb v požadovanej kvalite a termínoch
-školenie zamestnancov-techniky čistenia a chémia
-kontrola dochádzky zamestnancov, spracovanie podkladov na mzdy
-personálne zabezpečenie objektov
-zabezpečenie potrebnej chémie a čistiacej techniky na dané objekty
-plnenie činnosti v zmysle Obchodnej zmluvy s klientom
-zodpovednosť za hospodárenie s prideleným majetkom
-hľadanie nových príležitostí a možností na zlepšenie
-miesto výkonu práce: Žilinský a Trenčianský kraj

-ponúkame dlhodobý pracovný pomer vo firme s dlhodobou tradíciou
-služobný automobil
-mobilný telefón
-zaškolenie, pravidelné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemické zameranie - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-samostatnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, čistý RT
-spoľahlivosť, časová flexibilita
-vodičský preukaz sk.B - aktívny vodič
- prax v odbore výhodou

Naša firma vznikla v roku 1997.Od vzniku firmy sa zaoberáme výlučne činnosťami spojenými s upratovacími a čistiacimi službami, predajom, servisom čistiacej techniky.
Zabezpečujeme služby pre domácnosti, firmy, úrady aj veľké priemyselné podniky .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2038918  Megjelentetés dátuma: 26.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 €