Účtovník/čka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 500,00 € do 800,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme účtovníka, účtovníčku jedná sa o podvojné účtovníctvo - mzdy, personalistika, DPH daňové priznania.Ide o cca do 50 zamestnancov. Môže pracovať aj z domu, alebo vieme poskytnúť priestor. Okrem Bratislavy môže byť aj z lokality Malacky a okolie. mzda za prácu od 500,00 € vyššie dohoda určite možná.

okrem dohodnutej mzdy, úkony na viac platíme a čiastočne prispievame na potrebne zaplatenie MP a iných potrebných vecí.

Práca je vhodnejšia pre živnostníka, alebo firmu zaoberajúcu sa účtovníctvom.
TPP nie je vylúčený.
PROSÍME TELEFONICKY SME K DISPOZÍCII MEDZI 17,00 a 18,00 HOD.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

podvojné účtovníctvo

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriéry
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3490950  Megjelentetés dátuma: 12.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 500,00 € do 800,00€