Advokátsky koncipient

CLC advokátska kancelária s.r.o.

Miesto práce
Panenská 18, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 800 EUR/mesiacKoncipient: 1000 - 1800 EUR Výška odmeny je závislá od skúseností a počtu rokov praxe a pozostáva z fixnej a bonusovej zložky - garantované postupné zvyšovanie mzdy - atraktívny bonusový systém závislý priamo od množstva vykonanej práce - pravidelné ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň bude závislá priamo od tvojich pracovných skúseností. Nakoľko naša kancelária poskytuje právne služby v rôznych právnych oblastiach, nudiť sa rozhodne nebudeš. Tvojou úlohou bude príprava písomných právnych podkladov, podaní, vyjadrení, zmlúv, analýz, stanovísk a iných dokumentov, rovnako tak účasť na osobných rokovaniach s našimi klientmi a ich zastupovanie na súdoch a pred inými orgánmi štátnej správy.
Budeš mať možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v oblasti nehnuteľností, obchodného práva, a to od procesu due dilligence, cez negociáciu zmluvných dokumentov až po celkové zastrešenie náročných projektov.
Práca v našej advokátskej kancelárii ťa plne pripraví na výkon advokátskeho povolania, pričom získaš potrebné znalosti zo všetkých odvetví práva (vrátane trestného práva).

- príspevok na stravovanie hradený v plnej výške zamestnávateľom
- podpora vzdelávania
- možnosť čiastočného home office po skončení skúšobnej doby
- pravidelné ročné bonusy
- individuálne hodnotenie a ocenenie aj počas roka
- zážitkové teambuildingové akcie a pravidelné firemné raňajky
- príležitosti na spoluprácu pri významných projektoch
- príjemné pracovné prostredie v mladom a priateľskom kolektíve v centre Bratislavy

V prípade, ak ťa naša ponuka zaujala a máš chuť pripojiť sa k nášmu teamu dynamických právnikov a spĺňaš uvedené požiadavky, zašli svoje CV na e-mailovú adresu: [email protected]
Vyžadujeme minimálne 1-ročnú prax (minimálne na pozícií právny asistent). Na pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí splnili naše požiadavky.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

- Po analýze životopisov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.
- Ak nás svojim vystupovaním a schopnosťami presvedčíš, tak priamo na pohovore sa dozvieš o ďalšom postupe.
- Po absolvovaní pohovoru ti predostrieme naše stanovisko a finančnú ponuku. Následne sa môžeme dohodnúť na vzájomnej spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, zodpovednosť, úprimnosť, odhodlanie, samostatnosť, špičková znalosť práva a orientácia v právnych predpisoch, intenzívne pracovné nasadenie.
- uchádzač by mal samostatne zvládať právnu agendu
- predchádzajúca prax v advokácii či na právnych oddeleniach firiem alebo v poradenských spoločnostiach je vítaná (aj počas štúdia)
- dodržiavanie etiky advokátskeho povolania
- komunikatívny a dobrý tímový hráč

Naša advokátska kancelária sa orientuje predovšetkým na oblasť obchodného práva, transakcií s nehnuteľnosťami, stavebného práva, práva obchodných spoločností, energetiky, nájmov, pracovno-právneho poradenstva a civilných sporov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4016083  Megjelentetés dátuma: 11.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac