Do predajne potravín prijímame predavačky/pokladníčky

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice
Termín nástupu
ihneď
650,00 € mesačne brutto + variabilná časť /upresníme na pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za správne vyloženie tovaru na predajni a v sklade, kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a správnou cenou
- starostlivosť o tovar na zverenom oddelení
- poskytovanie informácií o tovare
- blokovanie tovaru na registračnej pokladni
- vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
- kontrola záruk predávaného tovaru.

Informácie o výberovom konaní

V predajni sa pracuje na zmeny.

Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem,
kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- chuť pracovať
- zodpovednosť
- vedieť sa samostatne rozhodovať
- prax v obchode je nutná
- zdravotný preukaz podmienkou prijatia

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3465535  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650,00 € mesačne brutto + variabilná časť /upresníme na pohovore/