Do pripravovaného projektu hľadáme prevádzkara/ku

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice
Termín nástupu
júl 2019
Mzdové podmienky (brutto)
800,00 -1 200,00 brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novopripravovaného projektu hľadáme prevádzkara s výrazným vzťahom ku kulinárstvu a príprave trendových noviniek z oblasti gastronómie.

- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový bezproblémový chod zverenej gastro prevádzky,
- riadenie, odborné vedenie a kontrola všetkých zamestnancov prevádzky,
- tvorba cien a kalkulácií, inventarizácia tovaru a materiálu,
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov a jednotných zásad obsluhy,
- zodpovednosť za vedenie skladového hospodárstva,
- nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov,
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru v súčinnosti s nákupným oddelením
- práca s číslami na základe kľúčových ukazovateľov (tržba, marža, položkovitosť ...)
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení,
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb,

Práca v modernej novovzniknutej prevádzke, v mladom a flexibilnom kolektíve. Ponúkame samostatnú a kreatívnu prácu.

Informácie o výberovom konaní

K životopisu pripojte aj svoju fotografiu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastro, retail

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme: prax min. 3 roky na obdobnej pracovnej pozícii, manažérske schopnosti, schopnosť viesť a motivovať zamestnancov, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, ovládanie práce s registračnou pokladňou, lojálnosť, pokročilú prácu PC - práca s excel na dennej báze (vyhodnocovanie výkonu prevádzky), časovú flexibilitu, bezúhonnosť, profesionálne vystupovanie, vzťah ku gastro (kulinár).

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3313524  Megjelentetés dátuma: 19.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,00 -1 200,00 brutto mesačne