Executive housekeeper-hlavna chyzna na riečnej lodi s nemeckým jazykom

Classica Shipping Limited

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 470 EUR/mesiac400 - 600 euro trinkgeld mesacne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 3 ročnú skúsenosť s prácou v oblasti Housekeeping v 4* a 5* hoteloch, aktívnu znalosť nemčiny, chuť dobre zarobiť, precestovať kus Európy po Dunaji a Rýne a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu na letnú/zimnú sezónu s okamžitým nástupom na pozíciu.

PRAX V ASPOŇ 4* HOTELI A AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO/ANGLICKEHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ !!!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
- Vedenie teamu chyznych
- Objednavanie/kontrola/inventura tovaru pre housekeeping
- Dodrziavanie hygienickych zasad a pravidiel HACCP
• Zodpovednosť za denné upratovanie a servis kabín pasažierov a spoločných priestorov hotelu.
• Spoluzodpovednosť za správne objednávanie ,uskladnenie a používanie všetkých zásob a čistiacich prostriedkov
• Asistencia v lodnej práčovni.
•Komunikácia s hosťom, odporúčanie servisov iných departmentov hotelu(masáž,kaderníctvo,predaj v shop on board) v nemeckom jazyku

• Bonusový systém
• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma kompletne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práca v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas kontraktu zdarma

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• Presnosť,organizačné schopnosti, zmysel pre detail, flexibilita, komunikační zručnosti, odolnosť proti stresu a vnútorná motivácia,
• Vysoký zmysel pre čistotu a hygienu, príjemné vystupovanie
• Vysoké pracovné nasadenie
• Profesionálna skúsenosť na lodi alebo v zahraničí výhodou

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.
ID: 2661207  Megjelentetés dátuma: 5.3.2023  Alapbér (bruttó): 2 470 EUR/mesiac