Skladník

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700€ základná mzda + 150€ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem materiálu na sklad, kontrola dodacích listov a sprievodných dokumentov k materiálu
- uskladnenie, kontrola a skladovanie materiálu a hotovej výroby, inventarizácia skladu a aktualizácia údajov o zásobách, vedenie záznamov o pohybe zásob
- práca v internom databázovom systéme
- vykladanie a nakladanie nákl.vozidiel prostredníctvom VzV

základná mzda 700€ brutto + variabilná zložka 150€ brutto
Istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti (pri nástupe zmluva na dobu určitú a po osvedčení na dobu neurčitú)
Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív)
Systém benefitov – vianočný príspevok, stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, teambuildingové aktivity
Preukaz na vysokozdvižný vozík je výhoda - vieme zabezpečiť

Informácie o výberovom konaní

práca na dve zmeny
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

obsluha VzV

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3575187  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ základná mzda + 150€ variabilná zložka