Chyžná

City Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chyžná (práca v týždni aj cez víkendy na zmeny)
*Zodpovednosť za upratovanie pridelených izieb, dodržiavane predpísaných štandardov
*Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (umývanie kúpeľní a toaliet, dopĺňanie kozmetických potrieb, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, vysávanie, utieranie prachu, umývanie okien)
*Zodpovednosť a priebežné udržiavanie poriadku a čistoty v skladoch, na chodbách a na pracovnom vozíku
*Hlásenie uprataných izieb
*Hlásenie strát a nálezov
*Hlásenie technických porúch na hotelových izbách

*stravovanie s príspevkom priamo na hoteli
*práca v stabilnom priateľskom kolektíve
*možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

-prosíme o zaslanie životopisu
-dátum nástupu ihneď
-zamestnávateľ si nárokuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-Zmysel pre poriadok a precíznosť
-Prívetivé a ochotné správanie
-Čistý výpis z registra trestov
-Skúsenosť na podobnej pozícii vítaná

Spoločnosť prevádzkuje 4-hviezdičkový hotel v Bratislave, prenajíma obchodné a administratívne priestory a poskytuje služby dlhodobého ubytovania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2564072  Megjelentetés dátuma: 25.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750