Miben segíthetünk?

Expedient stravy / pomocná sila

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Medissimo, Tematínska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 950 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy , záleží od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plynulý chod prípravy a expedície stravy pre klientov
Pravidelné čistenie dezinfekcia kulinárov
Príprava raňajok, desiat a olovrantov a následná expedíciu
Kontrola množstva a teploty expedovaných jedál pre klientov
Balenie stravy určenej na neskoršie použitie
Kontrola skladových zásob a ich správne uskladnenie
Aktualizácia počtov objednaných porcií
Vedenie administratívnej evidencie
Platný zdravotný preukaz, odborná spôsobilosť.
Podrobnejšie Vás radi oboznámime na osobnom pohovore
Pracovná doba na zmeny krátky/dlhý týždeň 12 h, od 5:30 do 17:30 vrátane víkendov

Práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
Práca v mladom, dynamickom kolektíve
MultiSport karta čiastočne hradená zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronómia, potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Zmysel pre poriadok a systém
Pozitívny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Flexibilnosť
Komunikatívne a príjemné vystupovanie
Výhodou je skúsenosť z podobného tipu zariadenia

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti spoločného stravovania a gastronómie. Pre našich klientov v prevádzkach spoločného stravovania pripravujeme niekoľko tisíc jedál denne, zabezpečujeme stravovanie pre domovy seniorov, školy, nemocnice a poskytujeme tiež cateringové služby.
Tím CityGastro tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Vysoké nároky na dodávateľov a personál nám umožňujú poskytovať kvalitné služby a pružne reagovať na požiadavky klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4180171  Megjelentetés dátuma: 11.10.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac