Správca majetku

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Sliačska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2021 alebo dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy , podľa plnenie dosiahnutých cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše ekonomické oddelenie hľadáme šikovnú kolegyňu alebo kolegu, ktorý bude samostatne zabezpečovať správu majetku. Niekoho, kto rád prináša riešenia na efektívne spravovanie majetku a jeho využitie, dbá na efektívne a ohľaduplné využívanie majetku a v prípade vyradenia na jeho likvidáciu.

Zodpovedať bude najmä za kompletné zabezpečenie správy a evidencie hmotného aj nehmotného majetku:
• Evidencia majetku, pridelenie inventárneho čísla, evidencia a spracovanie majetkovej karty.
• Vystavenie protokolu na hmotný investičný majetok.
• Zhotovenie protokolu o zaradení a vyradení majetku.
• Spracovanie podkladov pre odpisy, účtovanie odpisov, vyhotovenie hlásenia o odpisoch.
• Vypracovanie podkladov pre inventarizáciu majetku.
• Príprava podkladov pre škodovú komisiu.
• Evidencia presunov hnuteľného majetku v rámci organizácie.
• Komplexne zabezpečuje správu a evidenciu majetku, ktorá je v správe organizácie.
• Zodpovedne dodržiava definované procesy.
• Komunikuje s príslušnými inštitúciami a ostatnými oddeleniami spoločnosti.

- Práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
- Profesionálny rast a rozvoj v rámci danej pozície
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Flexibilná pracovná doba
- Multi šport karta čiastočne hradená zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomicka

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• minimálne 3 roky skúseností s technicko-administratívnou agendou na správe majetku - najlepšie v gastronómii
• spoľahlivá osobnosť, ktorej záleží na dobrom výsledku
• zodpovednosť za zverenú oblasť správy majetku
• precíznosť a dôslednosť pri práci
• schopnosť samostatne si organizovať prácu a čas
• prax na finančnom oddelení vítaná

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4025522  Megjelentetés dátuma: 29.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac