Chyžná

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
480 € brutto a osobná odmena 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach.
Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
Dodržiavanie hygienických štandardov.
Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa v systéme dlhý a krátky pracovný týždeň
Kontakt - [email protected]
0948176388
Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

spoľahlivosť
pracovitosť

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3172080  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480 € brutto a osobná odmena 200 €