Údržbár

CITY BUILDING s.r.o.

Miesto práce
Učňovská 6, 040 15 Košice-Šaca, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
15.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opravy vodoinštalácie, elektroinštalácie, opravy a vysprávky stavebných častí ( stien ), maľovanie, opravy a nastavenie okien, dverí, zámkov, prahov, kosenie trávy, zimná údržba, drobné stavebné úpravy, zásahy pri havarijných stavoch atď.

adekvátne mzdové ohodnotenie,
stravné poukážky a celoročný pitný režim,
parkovanie v areáli firmy,
stabilné pracovné miesto,

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu. Odpovedať budeme len tým uchádzačom, ktorý spĺňajú uvedené požiadavky.

K životopisu pripojte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť CITY BUILDING s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax min. 5 rokov, manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, pracovitosť, VP sk. B

Spoločnosť sa zaoberá prenájmom nebytových priestorov a prevádzkou turistickej ubytovne. www.ubytovnacity.sk, www.citybuilding.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2831077  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou