Office Manažerka

citadelo s. r. o.

Místo práce
Dukelských Hrdinů 52, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvé nasazení, entuziasmus a preciznost bude mít přímý dopad i na fungování našeho hackerského týmu a spokojenost našich zákazníků a partnerů. Tvé povinnosti se mohou lišit v závislosti na typech projektů a směrování samotné společnosti. Budeš mít prostor pro vlastní iniciativu a možnost uplatnit své nápady v praxi a tím napomoci naší firmě růst. Jsi člověk, který rád posouvá šéfovi nápady a myšlenky a rád šetří šéfovi čas? Přijď k nám, nabízíme prostor pro drive a seberealizaci.

Office agenda:
• Vyřizování e-mailů pro CEO, dohadování schůzek, plánování schůzek, organizace pravidelných mítinků
• Správa a dohled nad fakturami a platbami
• komunikaci s Citadelo Slovensko a hlavním projektovým manažerem
• Komunikace se správcem budovy
• Zajištění chodu kanceláře (zásobování)
• Správa klientské dokumentace (smlouvy, nabídky, objednávky, faktury apod.)
• Účast na přípravě firemních akcí pro klienty
• komunikace s dodavateli

Project executive agenda:
• Odborné činnosti a úkoly v rámci vedení firmy
• Spolupráce s marketingem, HR, finanční reporting
• Podpora prodeje (pomoc s přípravou nabídek)
• Monitoring projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci s pohodovým a kvalifikovaným týmem specialistů
• Možnost profesně růst, realizovat se v podmínkách office, kde vládne důvěra a entuziasmus
• Podporu při rozvíjení nápadů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s MS Office
• Schopnost vytvořit věcnou a poutavou prezentaci (plánů, vývoje produktu)
• Předešlé zkušenosti s prací v IT jsou vítány
• Chuť spolupracovat s mladým hackerským technickým týmem
• Smysl pro detaily a schopnost reagovat na nové podněty, zároveň vnímat pozorně požadavky zákazníka a ostatních partnerů
• Profesionalita, schopnost pracovat v týmu a velmi dobré komunikační dovednosti
• Znalost anglického jazyka - aktivní slovem a písmem
• Řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme profesionální tým bezpečnostních specialistů. Připravujeme simulované útoky pro své klienty už 7 let. Hlavním cílem služeb společnosti citadelo je odhalit zranitelnosti bez napáchaných relevantních skod. Našim klientům pomáháme otestovat jejich informační bezpečnost.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3235791  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017