Etický hacker (penetračné testovanie, projekty IT security)

citadelo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
fix. 1500 - 2800 Euro/záleží od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou je hľadať slabé stránky systémov. Odhaľovať bezpečnostné zraniteľnosti zákazníckych systémov pod kontrolou zákazníkov. Cieľom penetračných testov je vyhodnotiť bezpečnosť počítačových systémov simulovaním útoku.
Náplň práce:

- Bezpečnostné audity systémov a aplikácií
- Penetračné testy webových aplikácií (automatizované, manuálne)
- Testy sieťovej infraštruktúry (zamerané na konfiguráciu sietí a zariadení v nich)
- Používanie metodológie OWASP, OSSTMM, ISO27002 a vlastných metodológií spoločnosti Citadelo
- Príprava reportov a analýz pre zákazníkov

• podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (odborné konferencie, certifikované školenia, interné workshopy)
• geekovskú firemnú kultúru (máme 3D tlačiareň, psov v office, club maté na osvieženie)
• parkovanie v garáži v centre mesta
• zaujímavé projekty
• otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok

Ak sa chcete stať súčasťou nášho tímu, pošlite nám profesný životopis a krátky motivačný list. Radi sa s Vami osobne stretneme a prediskutujeme možnosť pracovať u nás.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačná bezpečnosť, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Web máš v malíčku.
Webové frameworky, komunikačné protokoly, databázové systémy, load balancing... vieš, o čo ide.
Poznáš webové zraniteľnosti, princípy ich zneužívania a možností ochrany
Hovoria ti niečo niektoré z nasledovných jazykov: JavaScript, Java, klingónsky, PHP, C, Python
Máš prax s UNIX-like systémami (Linux, Solaris, *BSD) a/alebo vývojom webových aplikácií
Dorozumieš sa anglicky – slovom i písmom
Máš chuť učiť sa nové technológie (webové technológie, bezpečnosť)
Certifikácie ako CEH, CISSP, OSCP výhodou
Výhodou sú znalosti uvedených metodológií, prípadne OSVDB, IETF, CVE, NIST

Citadelo založila skupina etických hackerov v roku 2006. Chceli sme si splniť sen o ideálnej práci a zároveň prispieť k vyššej dôveryhodnoti a bezpečnosti internetu, tým čo vieme najlepšie - odhaľovať zraniteľné miesta IT infraštruktúr simulovanými útokmi. Testujeme bezpečnosť cloudov a aplikácií, aby sme mohli zvýšiť celkovú úroveň informačnej bezpečnosti v organizáciach a spoločnostiach všetkých druhov a veľkostí.

Dnes medzinárodný team Citadelo tvorí 30 expertov, ktorí pracujú pre rad firiem aj z rebríčku Fortune 500. Citadelo je líder trhu v Čechách aj na Slovenku, má kancelárie v Prahe, Bratislave a najnovšie aj vo švajčiarskom Zugu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3207201  Megjelentetés dátuma: 2.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix. 1500 - 2800 Euro/záleží od skúseností.