SW test inženýr / SW tester

CIT Services EU s.r.o.

Bratislava, Okres Banská Bystrica, Okres Žilina, Košice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1000-1700

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti?

Do našeho skvělého teamu hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně.

Co Vás čeká:

Testování funkčnosti softwaru řídících jednotek v oblasti automotive
Návrh, provádění a vyhodnocování HiL testů na real-time modelech
Automatizace testů v SW prostředí EXAM
Komunikace s vývojovým týmem a hledání optimálního řešení
Testování sběrnicové komunikace CAN, FlexRay, diagnostiky UDS, OBD

Na co se u nás můžete těšit:

Práci na prestižních projektech
Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci
Odborné zaškolení
Nejmodernější technologie
Bezplatné odborné vzdělávání včetně podpory jazykového vzdělávání
Zajímavý profesní i karierní rozvoj
Možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři
Flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
Interní systém benefitů formou cafeterie
Preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
Přátelské a neformální pracovní prostředí
Podporu při relokaci
To nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj životopis a pojďte zúročit své znalosti k nám.

Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

3 dny SickDays
Kafeterie - roční rozpočet benefitů na míru
Stravenky
Neomezené volaní a data v mobilu
Jazykové a vzdělávací kurzy
VIP lékařská péče
Každý měsíc rozpočet na firemní akce
Roční MHD

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Bratislava / Banská Bystrica / Žilina / Košice (cestování není nutné)

Naše úvodní školení provádíme v Plzni nebo v Praze a jeho délka se odvíjí od počátečních znalostí každého uchazeče. Věškeré náklady (cestování, ubytování, atd.) jasou hrazeny.

Druh pracovního poměru: Plný úvazek

Termín nástupu: Ihned / dohodou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme my:

Základní přehled v automotive elektronice / embedded
Základní znalost sběrnic, nejlépe CAN / FlexRay
Znalost některého ze SW ControlDesk, INCA, EXAM, CANoe / CANape výhodou
Základní znalost programování, nejlépe v jazycích Python, či Matlab - Simulink
Komunikativní znalost Aj (čtení technické dokumentace, komunikace se zákazníkem)
Samostatnost, proaktivita, trpělivost, smysl pro detaily, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CIT Services EU s.r.o. je společnost poskytující engineeringové služby pro automotive průmysl.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3287703  Megjelentetés dátuma: 28.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1700