Učiteľ/ka MŠ

Cirkevná materská škola Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bílikova 1, Dúbravka
Termín nástupu
2020-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
137

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Internet,Mcrosoft Word,práca s interaktívnou tabuľou

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Úplné stredné odborné vzdelanie - učiteľstvo pre materské školy.
Vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa - predškolská a elementárna pedagogika.
Platové zaradenie podľa platnej legislatívy.

Ďalšie požiadavky
Ponúkame možnosť ubytovania v novozrekonštruovanom byte, samostatný vchod súčasť budovy MŠ.
Informácie pre uchádzača:
Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Do predmetu správy uveďte, prosím, Učiteľ/ka MŠ