Správca budov a majetku

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná správa budov, vybavenia, súvisiacich zariadení a majetku vo vlastníctve zamestnávateľa, zabezpečenie vykonávania technických revízií, zabezpečenie plynulej dodávky energií do objektov, riešenie vzniknutých problémov a návrh alternatívnych riešení.
Plánovanie, koordinácia úprav, údržby a opráv objektov. Správa a údržba motorových vozidiel a mechanizmov, plánovanie servisov a prehliadok.
Riadenie a kontrola chodu vrátnice, upratovacej služby a výdajne stravy. Komunikácia a uplatňovanie požiadaviek na ABT v súvislosti s dodržiavaním BOZP, PO a PZS. Vedenie príslušnej dokumentácie. Správa kotolne, zabezpečovanie vykurovania objektov. Kontrola nákladov na energie (plyn, voda, kúrenie) a navrhovanie opatrení na ich znižovanie. Riešenie havarijných stavov.

Práca v prosperujúcej spoločnosti, teambuilding, vianočné eventy, stravovanie zabezpečené v areáli spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti na podobnej pozícii, znalosť platných predpisov, znalosť problematiky správy majetku, dôslednosť, komunikatívnosť.

I. Spracovanie ocele - výroba a montáž oceľových konštrukcií hál, protihlukové steny, priemyselné stavby, výbava priemyselných objektov.
II. Spracovanie hliníka, CNC vysekávanie a rezanie plechov, CNC ohýbanie plehov, výroba a dodávka strešných svetlíkov, polykarbonátové zasklievanie striech a fasád.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CIPI,s.r.o.
Bystrická cesta 2761
034 01 Ružomberok

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Eva Vlniešková
Tel.: +421444351640
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3973135  Megjelentetés dátuma: 30.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac