Lakýrnik/lakovač

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
6 - 8 EUR/hod.Uvedená je dolná hranica mzdy, bude navýšená v závislosti od skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava náterov v exteriéri, príprava kovového materiálu na lakovanie, obsluha striekacích zariadení, odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi, kontrola hotových produktov po povrchovej úprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsof Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť pri práci, skúsenosti s povrchovou úpravou oceľových konštrukcií, prax a skúsenosti s protipožiarnymi nátermi, žeriavnícky a viazačský preukaz výhodou, obsluha VZV výhodou, dobrý zdravotný stav.

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3201616  Megjelentetés dátuma: 25.8.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.