Konštruktér / Technológ / Prípravár výroby

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 600 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu prípravára výroby pre výrobu oceľových konštrukcií a zákaznícku výrobu výpalkov z hutníckych materiálov, kde sa spája práca konštruktéra a technológa do jedného celku.
- Spracovať objednávku a dodanú dokumentáciu
- Tvorba výrobnej dokumentácie, výkresov pre výrobu a montáž
- Tvorba páliacich plánov pre laser /plazmu
- Zadávanie požiadaviek nákupnému oddeleniu na materiál a zodpovednosť za efektívne využívanie zostatkového materiálu
- Riešenie technických požiadaviek/ podpora výrobných pracovníkov
- Zodpovedný za plynulý chod dielne (sklad, pieskovanie, delenie materiálu)
- Komunikácia so zákazníkom o technických požiadavkách objednaných produktov

- Práca v stabilnej slovenskej neustále rastúcej spoločnosti
- Zaujímavá práca kde je prepojené strojárstvo so stavebníctvom a kancelárska práca s výrobou (dielňou)
- Postupné zaškolenie
- Využívanie výrobných a materiálnych možností spoločnosti za výhodných podmienok
- Pravidelná valorizácia platov (1x ročne)
- Jednorazové prémie, resp. 13.plat
- Pohyblivá pracovná doba
- Práca v príjemnom, novom prostredí
- Príspevok na stravovanie zamestnancov
- Stravovanie zabezpečené vo vlastných priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- AutoCAD
- Autodesk Inventor
- Wrykrys
- NC Express
- Microsoft Excel

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1610001  Megjelentetés dátuma: 21.12.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac