Zaujímavá brigáda v kine Cinema City - predaj pukancov a nápojov

Cinema City Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2019
3,6 - 6,58 EUR/hod.3,6 € - 6,58 € / hodina (variabilna mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:
Študentov denného štúdia, ktorí chcú popri škole pracovať v odvetví filmového priemyslu a baví ich byť v spoločnosti rovnako naladených ľudí. Chceme kolegov, ktorí nám pomôžu viesť spoločnosť k vytýčeným cieľom a možno s nami zostanú i po štúdiu. Nechceme robotov na nudnú a neatraktívnu prácu.

Kde sa pracuje:
Máme svoje pobočky v bratislavských nákupných centrách (Aupark, Polus, Eurovea), dobre dostupné dennou i nočnou dopravou.

Náplň práce:
Náplňou vašej práce bude predaj pukancov, nachos, čapovaných nápojov, sladkostí, starostlivosť o čistotu a dodržovanie štandardov spoločnosti Cinema City.

Ako sa u nás pracuje:
- 70% našich manažérov u nás začínalo popri škole;
- Zamestnancov hodnotíme podľa toho, ako pracujú, nie s kým sa lepšie poznajú;
- Sme fér a správame sa ako ľudia;
- Ceníme si prácu, hovoríme veci jasne, priamo a zrozumiteľne;
- Nevadí nám, že každý nevie hneď všetko, vadí nám, keď sa niekto nesnaží;
- Chápeme, že každý môže robiť chyby, dôležité je poučiť sa z nich

Snažíme sa o rodinnú atmosféru, ktorá je v koreňoch firmy. Všetko, čo naši zamestnanci potrebujú, ich naučíme – nevyžadujeme od nich ani prax, ani skúsenosti. Svoj tím vieme odmeňovať a motivovať a radi sa spolu zabávame a oslavujeme.

V roku 2019 zamestnancom poskytujeme nasledujúce benefity:
- Pravidelné VIP projekcie pre všetkých zamestnancov s občerstvením zdarma (vrátane 4DX a Superscreen)
- Voľné vstupenky do multikina za dobré pracovné výsledky
- Špeciálne zamestnanecké menu pri návšteve kina so 60% zľavou
- Zľavy na občerstvenie počas služby u našich partnerov
- Prestávkové snacky a káva/čaj zdarma
- Každých 6 mesiacov veľký motivačný program o zaujímavé peňažné odmeny
- Pravidelné jednorazové motivačné programy a súťaže o vecné ceny počas celého roku
- Teambuilding aktivity
- Nočné odvozy taxíkom domov zdarma pre zamestnancov na pobočkách s predĺženou prevádzkou
- Platíme aj za čas strávený na prestávke
- Zamestnanci majú možnosť voľného výberu zmien prostredníctvom mobilného telefónu alebo cez web.
- Narodeninové darčeky pre zamestnancov

Mzda:
Prácu hodnotíme variabilne prostredníctvom príplatkov tak, aby boli do mzdového hodnotenia zahrnuté všetky jej aspekty. Napr. počet odpracovaných hodín, práca cez víkend, alebo pracovné výkony zamestnanca.
- Základné minimum pre predajcu občerstvenia je 3,6 €/hod.
- Maximum je 6,58 €/hod.

Pošlete nám Vaše (možno i prvé) CV, alebo aspoň pár viet o sebe. Radi si Vás pozveme na krátky pohovor. Spýtate sa na všetko, čo chcete vedieť a vysvetlíme Vám, ako práca v kine vyzerá a funguje. Ak sa dohodneme, môžete si ju i nezáväzne a nanečisto skúsiť, aby ste vedeli, do čoho idete. Následne len zariadime nutnú administratívu a ste súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Dávame do práce nielen energiu, ale i srdce a toto taktiež čakáme od ostatných. Výsledky sa nikdy neprejavia bez práce. Chceme kolegov, ktorých práca baví a budú k nej pristupovať zodpovedne a poctivo. Dávame voľnosť vo výbere zmien podľa časových možností. Na oplátku chceme dodržať to, na čom sa dohodneme. Poctivosť a spoľahlivosť sú pre nás základnými hodnotami.

Kto sme:
Cinema City vznikla ako malý rodinný podnik už v prvej polovici minulého storočia, ktorá stavala a prevádzkovala klasické jednosálové kiná. Na začiatku 80. rokov minulého storočia sme sa inšpirovali americkým trendom viac sálových kín a postupne tento koncept rozvíjali a vylepšovali. V priebehu rokov sme krok za krokom vybudovali celosvetovo jednu z najsilnejších značiek v obore. Dnes staviame a prevádzkujeme nielen klasické multikiná, ktorých máme po svete viac ako 750, ale taktiež integrujeme špeciálne formáty typu Megaplex, vrátane technológie IMAX, 4DX, ScreenX a SuperScreen.

Kam smerujeme:
Našim dlhodobým cieľom je stať sa nielen jednotkou na všetkých trhoch, kde pôsobíme, ale taktiež jednotkou celosvetovo. Chceme poskytovať dokonalý filmový zážitok a byť tým najlepším miestom na odpútaní sa od každodenných starostí. Záleží nám na perfektnom zákazníckom servise i celkovo atraktívnom prostredí, kam sa bude každý rád vracať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3552661  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,6 - 6,58 EUR/hod.3,6 € - 6,58 € / hodina (variabilna mzda)