Programátor PLC a HMI

CIM Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Železničiarska 13, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a tvorba vizualizácií v prostredí TIA Portal WinCC Advanced - 80 % času
- programovanie PLC rady S7-300 a S7-1500 - 20 % času - TIA Portal, Simatic Manager
- v závislosti od záujmu a odborných vedomostí možná zmena pomeru vizualizácie/PLC
- uvedenie zariadenia do prevádzky u zákazníka v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- tvorba manuálov a sprievodnej dokumentácie

Možnosť odborného rastu
Práca s najnovšími technológiami na rôznorodých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem učiť sa nové veci a odborne rásť
- samostatnosť pri riešení problémov
- znalosť TIA Portal a STEP 7 výhodou
- vzdelanie v oblasti automatizácie výhodou

Spoločnosť sa zaoberá návrhom a integráciou automatizovaných zariadení v automobilovom priemysle. Ponúkame kompletný inžiniering od ideologického návrhu cez strojársku činnosť, programovanie až po uvedenie do prevádzky a servis.
CIM Slovakia pôsobí najmä na slovenskom a českom trhu s orientáciou na Volskwagen Group v týchto krajinách. Portfólio projektov zahŕňa stroje, systémy a robotické bunky pre montáž, predmontáž, lakovňu a IT.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3257743  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na osobnom pohovore