Vodič kamiónu MKD_3+1_Veľká kopa pýta viac:)

CIBS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1750+, v čistom, pri turnuse 3+1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič kamiónu zabezpečuje prepravu v BENELUX, DE, AT a SP, skúsení vodiči aj Nórsko.
Turnusová práca 3+1.
Odchody na miesto prevzatia kamiónu sú zabezpečené zvozom, teda z Vášho domova.
Šoférska nemčina alebo angličtina alebo francúzština je potrebná, dispečing hovorí po slovensky.

Milí kandidáti, ponúkame Vám trvalý pracovný pomer na slovenskú zmluvu na dobu neurčitú v stabilnej firme s pravidelným výplatným termínom, a to pre spoločnosť, ktorá vie čo a ako a oceňuje, čo oceniť má.
Bázu má vybavenú, ponúka zaškolenie, pravidelne obnovuje vozový park, ponúka nástup spred Vášho domu.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt :
[email protected]
02/55 56 98 62

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

KKV, tachografová karta, lekárska prehliadka a psychtesty, zdravotné poistenie a chuť pracovať

CONSULTING - INOVATION - BUSINESS - SOLUTION
Poskytovanie konzultačných, účtovných a mzdových služieb, podnikateľské poradenstvo a operatívny manažment.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3441811  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1750+, v čistom, pri turnuse 3+1