Vodič MKD_6+2_Kto prv príde..

CIBS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
910 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič kamiónu ( DAF, MAN, VOLVO) zabezpečuje prepravu paletového tovaru v rámci EÚ( BE, FR, DE, IT, AT, SVK)
Turnusová práca 6+2, 2200/ po skúšobnej dobe 2500 v čistom, základ 910 EUR
Komunikatívna angličtina alebo francúzština alebo taliančina je potrebná, základné šoférske znalosti nie sú, žiaľ, postačujúce pre toto miesto.

Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú v stabilnej firme s pravidelným výplatným termínom a zálohami.

Volajte, posielajte životopis so základnými údajmi o praxi vodiča, jazykovej znalosti . Radi Vám povieme detaily k práci:
[email protected] 02/55 56 98 62
S uvedenými podmienkami máme voľné iba jedno miesto.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Dohovoriť sa po anglicky, taliansky alebo po francúzsky je potrebné.
Bezúhonnosť a profesionalita, spoľahlivosť a chuť pracovať.

Plat sa zyšuje po skúšobnej dobe o 300 EUR.

CONSULTING - INOVATION - BUSINESS - SOLUTION
Poskytovanie konzultačných, účtovných a mzdových služieb, podnikateľské poradenstvo a operatívny manažment.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3368066  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 910 EUR