Technik zabezpečovacích systémov

CI-servis SK, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000-1100,- € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž poplachových a kamerových zabezpečovacích systémov,
Predpoklady na prijatie: elektrotechnické vzdelanie, prax v inštalácií poplachových zabezpečovacích systémov min. 1 rok (DIGIPLEX, ARITECH), prax v montáži kamerových systémov DAHUA, AVIGILON.

motivačné listy a životopisy s telefonickým kontaktom zasielať na: [email protected]
kontakt: 0918900120

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

prax v inštalácií poplachových zabezpečovacích systémov, bezúhonnosť

Prevádzkovanie technickej služby podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti
- motnáž, revízia, oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 465754  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000-1100,- € + odmeny