Starostlivosť o klientov / Komunikácia / Asistent - Poprad a okolie

Ci investment group, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiac1000 EUR mzda + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-- Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientmi vo forme telefonických hovorov, emailov, chatov (rýchlych správ).
-- Intenzívne sledovanie komunikačných kanálov a rýchle reagovanie.
-- Operatívne riešenie požiadaviek klienta.
-- Plánovanie úloh pre manažment a ich kontrola.

-- Práca v startupe - začínajúcej spoločnosti s vysokou pravdepodobnosťou kariérneho rastu.
-- Možný home office - práca z domu alebo iného miesta.
-- Mobil + MacBook

Pošlite nám, prosím, svoj životopis a Vaše doterajšie skúsenosti na email. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-- Precíznosť, zodpovednosť, organizácia.
-- Zastihnuteľný počas celého dňa, promptné riešenie dopytov.
-- Príjemná a prirodzená komunikácia.
-- Prácu je možné vykonávať z home office alebo iného miesta v blízkosti Popradu, kvôli pravidelným stretnutiam s manažmentom v PP.

Sme rýchlo rastúca investično - realitná spoločnosť. Možno menej formálna, no za to ambiciózna skupina skvelých ľudí, hľadajúca pracovitých kolegov so zmyslom pre zodpovednosť. Príď pracovať do skúseného tímu, ktorý sa snaží posúvať zaužívané trendy skokom. Navzájom si pomôžeme rásť pracovne, ale aj ľudsky → https://investinslovakia.eu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3778983  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac1000 EUR mzda + odmeny