Generálny obchodno-produkčný analytik, investičný manažér

chrysso s. r. o.

Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Košice (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1300 - 2000 , dohodou na základe skúseností na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti hľadáme ambiciózneho, skúseného investičného, teda obchodno-produkčného analytika, ktorý sa nebojí výziev a projektov z rôznorodých oblastí.

Si superman v analyzovaní investičných príležitostí a v ďalších možných investíciach ? Máš schopnosť analyzovať a rozhodovať o vstupe do nových obchodných, alebo investičných príležitostí z rozličných oblastí pôsobenia ? Máš rád výzvy, chceš sa učiť novým veciam, alebo nám ukázať čo v tebe je ? Pošli nám svoj životopis.

Tvojou úlohou bude:
- analyzovať (audit) nové obchodné a investičné príležitosti za účelom rozhodovania sa o ich vstupe
- analyzovať možné investície na danom trhu
- tvorba rodného listu projektu
- monitorovanie trhu, marketingové aktivity a sledovanie investičných trendov
- hĺbkový audit investičnej príležitosti a procesy vstupu do investičnej príležitosti
- analýza a prieskum trhu
- reporting v zmysle interných smerníc

- práca je možná aj z iných miest Slovenska – externá spolupráca, nevyžaduje sa cestovanie
- centrálna pobočka sa nachádza v Košiciach, v Bratislave sa nachádza druhá regionálna pobočka,
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej výrobnej technológie
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie, koucing
- mobilný telefón, motorové vozidlo

V prípade záujmu nám zašlite životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na nižšie uvedený mail pri dodržaní štruktúry požadovaných dokumentov.
Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, analytické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Analytické myslenie
- Precíznosť pri vykonávaní práce
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Flexibilita a samostatnosť
- Odolnosť voči stresu

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3374186  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 2000 , dohodou na základe skúseností na pracovnom pohovore