Krízový manažér

chrysso s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1800 - 3500 , dohodou na základe skúseností na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti hľadáme ambiciózneho, skúseného kolegu, ktorý sa nebojí výziev a projektov z rôznorodých oblastí. Vieš analyzovať možné riziká, koordinovať prípravu rôznych krízových plánov, predvídať ? Máš rád stres, hľadáš krízové riešenia, vidíš 3D a si superman v krízovom riadení?
Ak máš rád výzvy, chuť učiť sa nové veci, pracovať na rôznych projektoch a máš podnikateľského ducha, si to práve Ty koho hľadáme.

Tvoju úlohou bude:

- riadenie projektov v krízovom režime, realizácia rekonštrukcie
- detailná analýza projektu
- kompletné riadenie krízových projektov
- vyhodnocovanie risku a vypracovanie stratégie riadenia rizík
- určovanie pravdepodobnosti rizík a dopadov ich výskytu
- definovanie a tvorba stratégie krízového projektu až do odovzdania
- optimalizácia projektu v súlade s vývojom trhu
- zodpovednosť za riadenie a controlling zvereného projektu
- riadenie projektu podľa štandardov biznisovej abecedy
- Superman ( BDM – lobista, Obchodno-produkčný Manažér – Analytik, krízový Manažér riadenia)

- práca je možná aj z iných miest Slovenska – externá spolupráca, nevyžaduje sa cestovanie
- centrálna pobočka sa nachádza v Košiciach, v Bratislave sa nachádza druhá regionálna pobočka,
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej výrobnej technológie
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie, koucing
- mobilný telefón, motorové vozidlo

V prípade záujmu nám zašlite životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na nižšie uvedený mail pri dodržaní štruktúry požadovaných dokumentov.
Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Analytické myslenie
- Precíznosť pri vykonávaní práce
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Flexibilita a samostatnosť

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3374184  Megjelentetés dátuma: 3.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 - 3500 , dohodou na základe skúseností na pracovnom pohovore