Právnik

CHRYSSO HOLDING s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude mať na starosti komplexné riadenie právnej agendy.
Tvojou náplňou práce bude:
- právna podpora pri realizácii investičných zámerov vo všetkých fázach
- právna podpora rozvojového a správcovského tímu
- kontrola právnych podkladov súvisiacich s realizáciou investičného zámeru
- právna podpora projektového tímu v jednotlivých fázach projektu
- poskytovanie právnej podpory pri riešení pracovnoprávnych záležitostí
- komunikácia a zastupovanie spoločnosti v konaní pred súdmi, orgánmi
štátnej správy a územnej samosprávy, súdnymi exekútormi, notármi a pod.
- príprava právnych stanovísk a právnych analýz jednotlivých obchodných prípadov
- evidencia a správa pohľadávok
- právna analýza obchodného prípadu

- profesijný rast, neustále vzdelávanie, koučing
- mobilný telefón, služobné vozidlo

V prípade záujmu nám zašlite životopis na nižšie uvedený mail.
Veľmi si vážime Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu, ale vzhľadom na vysoký počet zaslaných životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- rozhľad v právnej problematike
- asertivita
- schopnosť vidieť širšie súvislosti
- pracovný drive

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3595900  Megjelentetés dátuma: 8.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac2000