Chyžná

CHRYSSO HOLDING s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu chyžnej pre 4* hotel hľadáme skúsenú kolegyňu, ktorá ma chuť podieľať sa na tvorbe nového výnimočného konceptu v segmente ubytovacích služieb. V rámci svojej práce zabezpečuje priamy kontakt so zákazníkmi a podieľa sa na procese neustáleho zlepšovania s cieľom udržať krok v konkurenčnom prostredí.

- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej technológie
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie

V prípade záujmu nám zašlite životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na nižšie uvedený mail. Žiadame Vás o dodržanie štruktúry požadovaných dokumentov.
Veľmi si vážime Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu, ale vzhľadom na vysoký počet zaslaných životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním ubytovacích služieb pre krátkodobé, ale aj dlhodobé pobyty vysokého štandardu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- zodpovednosť
- samostatnosť
- precíznosť
- kreativita

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3305351  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou