Právnik

CHRYSSO HOLDING s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, nadpriemerné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si cieľavedomý? Máš chuť pracovať v dynamickej spoločnosti s obrovským množstvom príležitostí?
Neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu. Tvojou úlohou v rámci tímu je zabezpečovať obchodné a občianske právo:
- právna podpora pri realizácii investičných zámerov vo všetkých fázach: kontrola právnych podkladov súvisiacich s realizáciou investičného zámeru
- právna podpora projektového a správcovského tímu v jednotlivých fázach projektu pri správe a obstarávaní v nových investičných akvizícií
- zodpovednosť za legislatívnu korektnosť obchodných transakcií súvisiacich s realizáciou investičného zámeru
- poskytovanie právnej podpory pri riešení pracovno právnych záležitostí
- komunikácia a zastupovanie spoločností v konaní pred orgánmi štátnej správy a územnej samosprávy, súdnymi exekútormi, notármi a pod.
- realizácia právnych analýz jednotlivých obchodných prípadov

- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej technológie
- podpora externých špecialistov v právnej problematike
- spolupráca na zaujímavých projektoch
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov

V prípade záujmu nám zašlite životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na nižšie uvedený mail. Žiadame Vás o dodržanie štruktúry požadovaných dokumentov.
Veľmi si vážime Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu, ale vzhľadom na vysoký počet zaslaných životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- rozhľad v právnej problematike
- asertivita
- schopnosť vidieť širšie súvislosti
- pracovný drive

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3301727  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou, nadpriemerné finančné ohodnotenie