Junior Office manager - administrative support

CHRYSSO HOLDING s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti riadenia investičných projektov, obsadzujeme pozíciu Junior Office Manažér – Administrative support.

- zabezpečovanie chodu pobočky z ekonomického, personálneho, organizačného a technického hľadiska
- vybavovanie printovej a elektronickej komunikácie;
- komunikácia s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti;
- evidovanie a archivácia dokumentov;
- podpora tímu;
- tvorba objednávok

- služobný telefón
- služobný počítač
- k dispozícii služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

- všeobecný rozhľad
- ochota pracovať s vysokým pracovným nasadením
- precíznosť v stanovených úlohách a lojalita k spoločnosti
- výborné organizačné zručnosti
- príjemné vystupovanie a proaktívny prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je personálne, obchodné, procesné a ekonomické poradenstvo. Efektívne riadenie spoločnosti a fungujúca organizácia je náš produkt. Naši klienti sú Slovenské aj nadnárodné spoločnosti, ktoré sú úspešné najmä vďaka svojmu ľudskému kapitálu. Naša hlavná úloha a poslanie je zabezpečiť pre našich klientov kvalitných a vyškolených odborníkov na všetky požadované pozície.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, ekonomika, marketing, právo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

aktívny vodič, prax na podobnej pozícií vítaná

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

ID: 3184335  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou