Sector manager / projektový manager

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1800, závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečovanie bezproblémového a efektívneho chodu zverených stavieb od podpisu zmluvy až po kolaudáciu po personálnej, organizačnej, technickej a finančnej stránke
- spolupráca na získavaní zákaziek
- koordinácia činnosti všetkých subjektov pristupujúcich na projektoch
- monitorovanie priebehu stavebných prác na pravidelnej báze a vedenie pravidelných stretnutí s tímami
- dohľad nad kompletnou projektovou dokumentáciou
- komplexné zabezpečovanie kvality prác a ostatných činností v zmysle systému riadenia kvality, systému environmentálneho manažérstva a systému riadenia BOZP a OPP na stavbách
- reprezentácia spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektami
- kontrola a analýza hospodárskych výsledkov stavieb vrátane vyhodnotenia spätnej väzby a návrhu a implementácie nápravných opatrení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom a rozvojom infraštruktúry

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- min. 5 ročné skúsenosti a prax v oblasti cestnej infraštruktúry
- skúsenosti ako stavbyvedúci / projektový manažér so zodpovednosťou za celkový chod stavby od podpisu zmluvy až po odovzdanie diela v segmente dopravných / cestných stavieb, alebo pozemných stavieb
- AJ: výhodou, nie podmienkou
- výborné komunikačné zručnosti, schopnosť koordinovať tím, organizačné zručnosti, technické a analytické myslenie, výborný time management a task management, proaktívny prístup

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3715134  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800, závisí od skúseností kandidáta