Skladník v mraziarenskom sklade potravín

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
920 - 1 400 EUR/mesiacodmena za prácu nadčas a osobné príplatky, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu v dvojzmennej prevádzke v mraziacich a chladiacich skladov potravín. Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav, preukázaný zdravotným preukazom. Náplňou práce je hlavne prijímanie a vyskladňovanie tovaru. Manipulácia so skladovou technikou. Preukaz na VZV nie je podmienkou (zaškolíme).

Trvalý pracovný pomer
ranná zmena na 3:00 - preplatenie taxi služby ak nevlastníte motorové vozidlo
primerané finančné ohodnotenie
mladý kolektív pracovitých ľudí
mobilný telefón
zamestnanecké nákupy potravín pre rodinu za znížené ceny
mimoriadne odmeny za prácu
preplácanie nadčasov a sviatkov
možnosť zárobku až do 1500 € brutto

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosíme Vás o zaslanie životopisu na e-mail [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky (prosím uviesť telefónny kontakt). Výberové konanie sa uskutoční v priebehu mesiaca september v administratívnej budove spoločnosti CHRIEN, Lieskovská cesta 13, Zvolen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zdravotný stav a zdravotný preukaz
prax v sklade výhodou
základné znalosti s prácou na PC - podmienka
spoľahlivosť, pracovitosť, samostatnosť, bezúhonnosť

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 32 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3964454  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 920 EUR/mesiac