Skladník v mraziarenskom sklade potravín

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
3,6 EUR/hod.300 € pohyblivá zložka mzdy + odmena za prácu nadčas a osobné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu v dvojzmennej prevádzke v mraziacich a chladiacich skladov potravín. Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav, preukázaný zdravotným preukazom. Náplňou práce je hlavne prijímanie a vyskladňovanie tovaru. Manipulácia so skladovou technikou. Preukaz na VZV nie je podmienkou (zaškolíme).

Trvalý pracovný pomer
primerané finančné ohodnotenie
mladý kolektív pracovitých ľudí
mobilný telefón
zamestnanecké nákupy potravín pre rodinu za znížené ceny
mimoriadne odmeny za prácu nadčas
možnosť zárobku až do 1500 € brutto

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosíme Vás o zaslanie životopisu na e-mail [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky (prosím uviesť telefónny kontakt). Výberové konanie sa uskutoční v priebehu mesiaca február v administratívnej budove spoločnosti CHRIEN, Lieskovská cesta 13, Zvolen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zdravotný stav a zdravotný preukaz
vodičský preukaz typu B a vlastné motorové vozidlo na dochádzanie do práce
prax v sklade výhodou
základné znalosti s prácou na PC - podmienka
spoľahlivosť, pracovitosť, samostatnosť, bezúhonnosť

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 32 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3611622  Megjelentetés dátuma: 27.1.2020  Alapbér (bruttó): 3,6 EUR/hod.