Obchodný zástupca na živnosť

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2019 až 01.01.2020
1 500 - 2 500 EUR/mesiacstanovené percentá z marže (1500 - 2500)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- staroslivosť o spolupracujúcich zákazníkov v pridelenom regióne
- vyhľadávanie a oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov (všetky gastro zariadenia)
- tvorba objednávok a ich doručenie zastúpenému
- administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu
- reportovanie o výsledkoch práce podľa stanovených postupov
- pracovný pomer - živnosť

motivácia dobrým finančným ohodnotením (podľa % z marže)
telefón
príležitosť získavania kontaktov a budovania vzťahov

Životopisy zasielajte prosím na mail [email protected], budú zaradené do databázy. Vybratých uchádzačov telefonicky pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vlastné auto a prax vo vedení vozidla
dobrá a príjemná komunikácia
aktívny a zodpovedný prístup k práci
prax v obchode min. 2 roky
flexibilná a komunikatívna osoba orientovaná na dosahovanie stanovených cieľov
reprezentatívny vzhľad
samostatnosť
organizovanie práce

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 32 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3060176  Megjelentetés dátuma: 20.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacstanovené percentá z marže (1500 - 2500)