Mechanik chladiarenských zariadení

CHLADEX, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1350€ brutto Uvedené platové ohodnotenie predstavuje minimálnu platovú hranicu, ktorá bude ponúknutá vybranému kandidátovi. Pri výpočte celkového platového ohodnotenia bude zohľadnená pax a zručnosti kandidáta a može mu byť ponúknuté v

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom na rozširovanie pracovného tímu hľadáme kolegu na pozíciu Mechanik chladiarenských zariadení. Vašou úlohou bude:
- zapojenie a montáž chladiarenských technologických zariadení podľa projektovej dokumentácie
- identifikácia porúch a ich odstraňovanie
- vykonávanie kontrolných prehliadok
- vedenie tímu montážnych pracovníkov

Ponúkame:
-zázemie stabilnej slovenskej firmy s dlhoročnou tradíciou a silným postavením na trhu
- možnosť ďalšieho odborného a kariérneho rastu
- pracovné oblečenie a obuv
- služobný telefón
- odborné školenia
- balíček sociálnych benefitov
- príjemný a profesionálny pracovný kolektív

K reakcii na pracovnú ponuku priložte svoj životopis a krátky motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chladiarenský mechanik

Vodičský preukaz

B

Ak spĺňate nasledovné predpoklady radi Vás privítame v našom tíme:
- máte schopnosť analytického myslenia
- radi sa učíte novým veciam
- dbáte na dochvíľnosť
- ste dôsledný a samostatný
- dokážete viesť ľudí
- vyučenie v odbore "chladiarenský mechanik" prípadne mechanik stavebno-inštalačných zariadení je VÝHODOU
-odborné osvedčenie F-plyny I. kategória je VÝHODOU
-osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti 508/2009 Z.z. par min. 21 je PODMIENKOU

www.chladfruct.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1149536  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1350€ brutto Uvedené platové ohodnotenie predstavuje minimálnu platovú hranicu, ktorá bude ponúknutá vybranému kandidátovi. Pri výpočte celkového platového ohodnotenia bude zohľadnená pax a zručnosti kandidáta a može mu byť ponúknuté v