Operátor strojov vo výrobe

CHIYODA INTEGRE SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Údernícka, Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,25 - 5,55 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov, určených na vysekávanie výrobkov z mäkkých materiálov
- kontrola kvality procesu výroby
- participovanie na spracovaní a plnení harmonogramu výroby
- účasť na inventúre

- jednozmenná prevádzka od 7.00h - 15.30h
- dochádzkový bonus 35 EUR
- ročný bonus až do výšky 105% platu
- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- stravné lístky
- ubytovanie nezabezpečujeme a taktiež neposkytujeme žiadne príplatky na cestovné

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti.

Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že zaslaním Vášho životopisu nám poskytujete mandát na spracovanie vašich osobných údajov. Životopisy kandidátov, ktorí nebudú vybratí do ďalšieho kola výberového konania budú skartované v zmysle zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax vo výrobe výhodou
- dobrý zrak, dôslednosť, rýchla a precízna práca

Spoločnosť pôsobiaca na Slovensku 12 rokov v oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu.
Materská spoločnosť je nadnárodná japonská spoločnosť CHIYODA INTEGRE CO., LTD, Tokyo, Japonské cisárstvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3991797  Megjelentetés dátuma: 26.10.2020  Alapbér (bruttó): 5,25 EUR/hod.