Operátor baliacej linky

Miesto práce
Kostolné Kračany
780 - 1 100 EUR/mesiac+ prítomnostný bonus 100 EUR btto + pozičný bonus 100 EUR btto + všetky príplatky podľa Zákonníka práce (nočný príplatok, nadčas.....) + preprava zamestnancov zabezpečená + strava zadarmo + veľkonočný a vianočný benefit + produkty na mesačnej bázezadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za správne fungovanie zariadení, vybavenia a strojov používaných vo výrobnom procese,
  • Vykonáva kontrolu stanovených parametrov technologického procesu,
  • Priebežne vykonáva kontrolu zabalených výrobkov,
  • Vedúceho výroby okamžite informuje v prípade poruchy stroja, mechanizácie alebo iných nedostatov

PONÚKAME:
  • možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
  • doprava zabezpečená
  • možnosť kariérneho rastu, školenia v CHIPITA Slovakia, s.r.o. a v rámci firemnej skupiny
  • všetky príplatky v zmysle Zákonníka práce
  • pozičný bonus
  • prítomnostný bonus: 100 EUR btto
  • stravu priamo na pracovisku zadarmo
  • veľkonočný a vianočný benefit
  • prídel produktov našej spoločnosti na mesačnej báze

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

technik/operátor

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosť s opravami strojov vítaná
  • technické a analytické myslenie
  • tímový hráč

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4040193  Megjelentetés dátuma: 16.3.2021  Alapbér (bruttó): 780 EUR/mesiac