Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor vysokozdvižného vozíka

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac+ 150 EUR prítomnostný bonus + doprava zadarmo + strava zadarmo + veľkonočný a vianočný benefit + produkty na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor vysokozdvižného vozíka /VZV/ je zodpovedný za:
  • Ovládanie vysokozdvižného vozíka na presun, lokalizáciu, premiestnenie prichádzajúceho a odchádzajúceho tovaru zo skladu, v ktorom pracuje
  • Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
  • Udržiavanie poriadku na pracovisku

PONÚKAME:
  • možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
  • možnosť kariérneho rastu, školenia v CHIPITA Slovakia, s.r.o. a v rámci firemnej skupiny
  • prítomnostný bonus
  • stravu priamo na pracovisku zadarmo
  • veľkonočný a vianočný benefit
  • prídel produktov našej spoločnosti na mesačnej báze

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B, C, D

Počet rokov praxe

2

  • Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) triedy I a II
ďalej A,B,C,D,W1
  • Prax na pozícii skladník vítaná
  • Zodpovednosť, pozornosť, precíznosť
  • Bezúhonnosť

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3926446  Megjelentetés dátuma: 21.10.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac