Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti! Vedúci výrobnej zmeny

Chipita Slovakia,s.r.o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacsuma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou a odbornými znalosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie a koordinácia tímu ľudí vo výrobe,
  • Pravidelná komunikácia s oddelením kvality,
  • Evidencia dochádzky pracovníkov,
  • Zaškoľovanie nových zamestnancov,
  • Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov.

  • možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
  • možnosť kariérneho rastu, školenia v CHIPITA Slovakia, s.r.o. a v rámci firemnej skupiny
  • služobný notebook a telefón
  • stravu priamo na pracovisku zadarmo
  • veľkonočný a vianočný benefit
  • prídel produktov našej spoločnosti na mesačnej báze

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]
V prípade otázok, neváhajte nás kontaktovať: +421 910 755 664

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • skúsenosť s riadením tímu
  • pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min 3-5 rokov
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť CHIPITA - jeden zo svetových lídrov v pekárenskom priemysle a kľúčový hráč v segmente pekárenských výrobkoch hlavne v Strednej a Východnej Európe, pod značkou 7DAYS, disponuje s 8 výrobnými závodmi a 38 výrobnými linkami, celkom viac ako s 5300 zamestnancami v Grécku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku, Poľsku, Turecku a teraz aj na Slovensku. Má tiež 6 výrobných závodov prostredníctvom joint venture v štyroch krajinách, konkrétne v Indii, Malajzii, Mexiku a Saudskej Arábii, ktoré majú celkom 12 výrobných liniek.
www.chipita.com www.7days.com www.chipicao.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CHIPITA SLOVAKIA
Priemyselný park 481
930 03 Kostolné Kračany
ID: 3801251  Megjelentetés dátuma: 22.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac