Technológ výroby pleteného tovaru

CHEMOSVIT FIBROCHEM, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ ostatné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie technológie výroby pleteného tovaru,
dizajnérske práce pri vývoji nových sortimentov,
optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania,
zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie systému kvality,
implementácia nových technológií do výrobného procesu,
obsluha mechanicky a elektronicky riadených pletacích strojov,
analýza vhodnosti používaného materiálu a náhradných dielov,
odstraňovanie porúch a chýb na pletacích strojoch, analýza príčin vzniku,
zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu, používaných pri výrobe,
komplexný servis pre odberateľov

- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
- komplexné zaškolenie,
- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
- príspevok za dochádzku,
- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov.
- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,
- zamestnanecké eventy, teambuildingové aktivity,
- flexibilná pracovná doba,
- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra
- pracovné príležitosti aj pre členov rodiny - brigády, absolventská prax a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odevné a textilné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie, precíznosť, samostatnosť, flexibilita,
- aktívny a pozitívny prístup k práci,
- odolnosť voči stresu,
- skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii výhodou

Chemosvit Fibrochem, s.r.o. je členom silnej skupiny firiem Chemosvit.
Hlavný výrobný program spoločnosti CHEMOSVIT FIBROCHEM predstavuje výroba textilných vlákien . Viac ako 75-ročná tradícia vo výrobe vlákien a viac ako tridsaťročný vlastný výskum a vývoj v oblasti jemných textilných vlákien radia túto spoločnosť medzi svetových lídrov.

Portfólio výrobného programu spoločnosti tvoria:
- výroba textilného a technického multifilamentového vlákna Prolen® farbeného v hmote (hladké textilné, hladké technické, tvarované vysokorozťažné, tvarované nízkorozťažné, vzduchom tvarované)
- výroba špeciálnych vlákien (mikrovlákna, duté vlákna, profilované vlákna, odolné voči UV žiareniu, s antibakteriálnou úpravou a so zníženou horľavosťou)
- výroba farebných koncentrátov (viac ako 300 odtieňov)
- výroba ponožiek (klasické, športové, zdravotné s antibakteriálnou úpravou a iné).
Certifikovaná výroba, ako aj produkty, sú garanciou pre najnáročnejšie aplikácie v textilnom priemysle, automobilovom priemysle, potravinárskom priemysle, zdravotníctve, nábytkárskom priemysle a ďalších technických aplikáciách, ako sú laná, popruhy, filtračné tkaniny a pod.
- výroba antimikrobiálnych textílií pod značkou Prolen Medical.

Vízia spoločnosti: Pokračovať v tom, aby sme boli svetovým lídrom vo výrobe špeciálnych textilných vlákien.

Misia spoločnosti: Uspokojenie potrieb zákazníkov vysoko výkonnými špeciálnymi typmi vlákna Prolen® prostredníctvom zlepšovania zdravia zákazníkov a ochrany životného prostredia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4034160  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac