Operátorka/operátor výroby pleteného tovaru

CHEMOSVIT FIBROCHEM, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď
3,23 EUR/hod.Brutto mzda 4,71 EUR/hod., po zaučení 4,78 EUR/hod. (770 - 785 EUR/mes.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha malopriemerových pletacích strojov
Šitie, obracanie a formovanie pančuchového tovaru
Následná kontrola výrobkov
Práca v trojzmennom pretržitom režime - ranná, odpoludná a nočná zmena bez víkendov; dĺžka pracovnej zmeny 7,5 hod.

- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
- komplexné zaškolenie,
- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
- osobné ohodnotenie,
- príplatok za sťažený výkon práce,
- príplatok za odpoludňajšiu zmenu nad rámec Zákonníka práce,
- príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu, v noci v zmysle Zákonníka práce,
- príplatok za odpracované roky po odpracovaní 5 rokov,
- motivačný príspevok za dochádzku,
- nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov - 150%,
- ostatné mzdové zvýhodnenia a odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy,
- každoročná úprava mzdy,
- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi,
- príspevok pre darcov krvi,
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,
- pravidelné prestávky na odpočinok a cvičenie,
- zamestnanecké eventy,
- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu,
- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich kritériá pre prijatie na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, flexibilita, zdravotná spôsobilosť
samostatnosť, precíznosť

Chemosvit Fibrochem, s.r.o. je členom silnej skupiny firiem Chemosvit.
Hlavný výrobný program spoločnosti CHEMOSVIT FIBROCHEM predstavuje výroba textilných vlákien . Viac ako 75-ročná tradícia vo výrobe vlákien a viac ako tridsaťročný vlastný výskum a vývoj v oblasti jemných textilných vlákien radia túto spoločnosť medzi svetových lídrov.

Portfólio výrobného programu spoločnosti tvoria:
- výroba textilného a technického multifilamentového vlákna Prolen® farbeného v hmote (hladké textilné, hladké technické, tvarované vysokorozťažné, tvarované nízkorozťažné, vzduchom tvarované)
- výroba špeciálnych vlákien (mikrovlákna, duté vlákna, profilované vlákna, odolné voči UV žiareniu, s antibakteriálnou úpravou a so zníženou horľavosťou)
- výroba farebných koncentrátov (viac ako 300 odtieňov)
- výroba ponožiek (klasické, športové, zdravotné s antibakteriálnou úpravou a iné).
Certifikovaná výroba, ako aj produkty, sú garanciou pre najnáročnejšie aplikácie v textilnom priemysle, automobilovom priemysle, potravinárskom priemysle, zdravotníctve, nábytkárskom priemysle a ďalších technických aplikáciách, ako sú laná, popruhy, filtračné tkaniny a pod.
- výroba antimikrobiálnych textílií pod značkou Prolen Medical.

Vízia spoločnosti: Pokračovať v tom, aby sme boli svetovým lídrom vo výrobe špeciálnych textilných vlákien.

Misia spoločnosti: Uspokojenie potrieb zákazníkov vysoko výkonnými špeciálnymi typmi vlákna Prolen® prostredníctvom zlepšovania zdravia zákazníkov a ochrany životného prostredia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3845397  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 3,23 EUR/hod.